Oferta handlowa Nowości w ofercie Media, prasa i inne materiały Nasi Partnerzy Handlowi Kontakt z EPEE Polska

Marka EPEE, chociaż istnieje nie całe 3 lata jest już dobrze znana, a dzieci i rodzice polubili zabawki ze znaczkiem Pingwinka, czego dowodem jest też otrzymanie przez nas w tym roku Srebrnego Lauru Konsumenta w kategorii zabawki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wskazali EPEE jako markę ulubionych zabawek. Staramy się dla Was, aby nasza oferta była coraz ciekawsza i wszystkie zabawki sprawiały Wam mnóstwo radości. Dziękujemy rodzicom, którzy zaufali nam widząc radość w oczach dziecka. Będziemy dalej robić wszystko, aby dzieci bawiąc się zabawkami EPEE czerpały z tego jak najwięcej zabawy, uczyły się, pobudzały swoją kreatywność czy zręczność.

Posiadamy rozbudowane kanały dystrybucyjne, dostarczając swoje produkty zarówno do wszystkich sieci hipermarketów, innych sieci sklepów gdzie można znaleźć zabawki, jak również - poprzez kilka hurtowni partnerskich - do tradycyjnych sklepów z zabawkami w całej Polsce. Jesteśmy jednym z głównych graczy w branży pod względem wysokości wydatków na reklamę telewizyjną wspierającą sprzedaż oraz pozycję marki na rynku.

Nasza oferta od początku działalności poszerzyła się o linie zabawek licencjonowanych takich jak: W.I.T.C.H., Micorstars, Wojownicze Żółwie Ninja, Piraci z Karaibów.

Największe hity EPEE oprócz zabawek licencyjnych to Piesek Bobby, do którego dołączyła niedawno linia 6 mniejszych pluszowych interaktywnych szczeniaków - Przyjaciół Pieska Bobby. Niemniejszą popularność zdobyła Perfumella czy fantastyczne gry zręcznościowe takie jak Everest, Pingwinki i Statek Piracki.

Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy wiele ciekawych nowości, wierzymy, że sprawią Wam wiele frajdy.

ZABAWKI Z EPEE WIELKA FRAJDA


Sąd Rejonowy w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000204524   NIP 9552089043
Wysokość kapitału zakładowego spółki  50.000 zł (pięćdziesiąt tysięcy złotych)